خوش آمدید - امروز : پنج شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷
خانه » فال » فال روزانه » فال روزانه ۹ اسفند ۹۵ متولدین همه ماهها
فروش ویژه نانو پد سفید کننده دندان Ovan


نانو پد سفید کننده دندان Ovan، سفید کردن دندان فقط در یک دقیقه. استفاده از الیاف نانو و بدون هیچ مواد شیمیایی. دارای مجوز از وزارت بهداشت و درمان ایران. لبخند زیبا را به آنکه دوست دارید هدیه کنید!

روش خرید: برای خرید پس از کلیک روی دکمه زیر و تکمیل فرم سفارش، ابتدا محصول مورد نظر را درب منزل یا محل کار تحویل بگیرید، سپس وجه کالا و هزینه ارسال را به مامور پست بپردازید. جهت مشاهده فرم خرید، روی دکمه زیر کلیک کنید.

قیمت: 28000 تومان

فال روزانه ۹ اسفند ۹۵ متولدین همه ماهها

فال روزانه ۹ اسفند ۹۵ متولدین همه ماهها

فال روزانه ۹ اسفند ۹۵ متولدین همه ماهها

فال روزانه ۹ اسفند ۹۵ متولدین همه ماهها ،از این پس متولدین همه ماه های میتوانند به صورت روزانه هر روز فال مختص به خود را با توصیه های عاشقانه ، اجتماعی ، سلامتی ، اقتصادی در سایت مشاهده نمایند.

فال روزانه ۹ اسفند ۹۵ متولدین همه ماهها

امروز دوشنبه نهم ۹ اسفند ماه ۱۳۹۵ ( ۹۵/۱۲/۰۹ )

فروردین ماه

فال عاشقانه

 به مسائل حاشيه‌اي توجه مي‌كني و جزئيات را بزرگ مي‌كني كه حتما به ضررت تمام مي‌شود. با وجودي كه اين موضوع چند بار در زندگي تو تجربه شده بازهم آن را تكرار كرده و درس نمي‌گيري!

فال اقتصادی

با افراد مهمي برخورد مي‌كني كه افكارشان بر تو تاثير خواهد گذاشت و اين شروع يك تحول اقتصادي است. بايد با حواس جمع و هوشياري از اين موقعيت استفاده كني.


اردیبهشت ماه

فال عاشقانه

به محض ايجاد يك رابطه جديد، روابط قديمي و دوستانت را فراموش مي‌كني. اين بدترين رفتار است و تو را از بهترين دوستانت جدا مي‌كند. بهتر است كمي در رفتارت تجديد نظر كني.

فال اقتصادی

 احساس مي‌كني، همه از دست و دلبازي تو سوء استفاده مي‌كنند و كارهايي كه مي‌كني به نتيجه مطلوب نمي‌رسد. شايد اين موضوع به خاطر زياده‌طلبي‌هاي تو باشد. گاهي اوقات بايد قناعت كرد و به آنچه روزي ماست بسنده كرد.


خرداد ماه

فال عاشقانه

بايد اجازه بدهي تا او با تو صحبت كند و عقايد و حرفهايش را آزادانه به تو بگويد تا بتواني بفهمي چه خواسته‌ها و نيازهايي دارد.

فال سلامتی

ممكن است در روزهاي آينده احساس خستگي و افسردگي داشته باشي. بايد سعي كني فكرت را آزاد كني و براي مسائل كوچك و كم اهميت وقت و ذهنت را مشغول نكني. بدون مراجعه به پزشك مي‌تواني به سلامتي‌ات كمك كني.

فال اقتصادی

با مشكل مالي روبرو مي‌شوي كه حتما راه‌حلي دارد. اما تو همچنان سردرگم و مردد هستي و انتظار مي‌كشي دستي از غيب مشكلاتت را حل كند. اين انتظار بيهوده است و بايد خود دست به كار شوي و با استفاده از توانايي و استعدادهايت اين مشكل را براي هميشه حل كني.


تیر ماه

فال عاشقانه

كوتاه آمدن هميشه به معناي شكست يا پشيماني نيست. گاه براي يك هدف بزرگتر، از يك موضوع پيش پا افتاده صرفنظر مي‌كنيم و اين عين خردمندي و عقلانيت است.

فال اجتماعی

بهتر است كه دايره زندگي و روابط خود را توسعه دهي. در اين راه آشنايي با افراد جديد مي‌تواند تو را وارد مرحله تازه‌اي كند. كشف يك رابطه جديد به معناي كشف يك دنياي تازه است.

فال سلامتی

مراقب سلامتي خود باش و از توان خود به اندازه استفاده كن. خود را آنچنان فرسوده نكن كه از پاي درآيي زيرا هنوز راه درازي در پيش است و تو كارهاي زيادي براي انجام دادن داري.

فال اقتصادی

دست به كاري بايد زد كه سود خوبي داشته باشد. چون از نظر اقتصادي، تو در وضعيت نامطلوب هستي و بايد پس‌اندازي داشته باشي. با درايت و هوشياري مي‌تواني سود خوبي بدست آوري.


مرداد ماه

فال عاشقانه

 چند نفر همزمان فكر تو را به خودشان مشغول كرده‌اند و اين مساله قدرت تصميم‌گيري را از تو سلب كرده است. بايد بدون در نظر گرفتن احساسات و با منطق، از بين آنها يكي را انتخاب كني

فال اجتماعی

مناسبتي پيش مي‌آيد كه طي آن با دوستان جديدي آشنا مي‌شوي. ارتباط با يك فرد جديد پاگذاشتن به يك دنياي تازه و ناشناخته است.

فال سلامتی

احساس اندوه و افسردگي مي‌كني و اين موضوع روي سلامتي روح و جسمت به مرور تاثير خواهد گذاشت. بهتر است بجاي مراجعه به پزشك به فكر تغيير روحيه‌ات باشي. در اين صورت به سلامتي‌ات لطمه‌اي وارد نخواهد شد.

فال اقتصادی

موانعي سر راه تو پيش مي‌آيد كه بايد با خونسردي و فكر، راهي براي بيرون آمدن از آن بيابي. در حال حاضر وضعيت اقتصادي تو با اطرافيانت چندان تفاوتي ندارد فقط حساسيت تو بيشتر است.


شهریور ماه

فال عاشقانه

 امروز شانس با تو خواهد بود اما آيا تو هم با آن همراهي؟ گاهي اوقات خوشبختي در خانه‌اي را مي‌زند و چون جوابي نمي‌شنود، به ناچار آنجا را ترك مي‌كند. پس حواست را جمع كن و از موقعيت بدست آمده استفاده كن.

فال اجتماعی

حواست را جمع کن چون همين روزها شانس در خانه‌ات را به صدا درمي‌آورد. مشکل ذهنت را مشغول كرده كه به خوبي و خوشي تمام مي‌شود. يک نفر از اعضاي سالمند خانواده در مسئله مهمي كمكت مي‌كند.

فال سلامتی

بايد ورزش را جدي گرفت و از مصرف چيزهايي كه سلامتي تو را تهديد مي‌كند جدا خودداري كرد.

فال اقتصادی

با بحران مالي روبرو مي‌شوي. اگر با شكست روبرو شدي، به اين معنا نيست كه هميشه و همه جا شكست خواهي خورد. هر شكست براي خود تجربه‌اي است كه با كمك آن مي‌توان موفقيت خود را در آينده تضمين كرد.


مهرماه

فال عاشقانه

تحولاتي در زندگي عاطفيت ايجاد ميشود كه باب ميل تو نيست. گرچه سخت خواهد بود اما تو مي‌تواني خودت را با شرايط تازه هماهنگ سازي. پس از اين دوران سخت، زمان خوشحالي و شادي فرامي‌رسد.

فال اقتصادی

 به زودي به سود مالي قابل توجهي مي‌رسي. بايد همگام با پيشرفت مالي، شرايط معنوي و فرهنگي خود را هم ارتقاء دهي تا روزگار بهتري را تجربه كني.


آبانماه

فال عاشقانه

 انتخاب كنيد. بين بودن يا نبودن زندگي پرهيجان و زندگي مرفه با عشق و يا زندگي در رفاه اين تنها راهي است كه به شما مي آموزد كه بايد نرمش داشته باشيد و يا خشونت و همه اينها بسته به انتخاب شماست.

فال اجتماعی

هنوز تنهايي بهترين راه نجات است. از دست هياهوي پوچ ديگران فرار كن و به خود تكيه كن. بزودي شاد خواهي شد، واقعا شاد!

فال سلامتی

سلامتيم و نمي دانيم كه اگر نباشيم چه خواهيم بود! سپس براي اينكه هيچ وقت تجربه نكنيم از افراد ناسالم پرهيز كنيد.

فال اقتصادی

فعلا اوضاع خوب است. قرار نيست چيزي را از دست بدهيد و اين خبر خوبي براي همه ماست. چون به چيزهايي كه داريم دل بسته ايم و براي چيزهايي كه نداريم آرزو …


آذرماه

فال عاشقانه

بايد بتواني حرفت را رك و روراست بزني. شرايط طوري است كه مي‌تواني يك موفقيت خوب را به چنگ آوري. به شرط آنكه جسارت و سرعت كافي داشته باشي و زودتر از رقيبان وارد عمل شوي.

فال اجتماعی

نظرت در مورد طبيعت و فضاي آزاد چيه؟ فكر كنم يك مسافرت كوتاه يا حتي كوهنوردي بتواند روحيه نشاط و شادابي را به تو بازگرداند.

فال سلامتی

بايد براي رفع بعضي از مشكلات جسمي به متخصص مراجعه كني. سلامتي تو احتياج به مراقبت بيشتري دارد.

فال اقتصادی

پس از يك دوره تلاش و كوشش به موفقيت خوبي دست خواهي يافت. همين مساله تو را در جايگاه برتري مي‌نشاند كه مورد تحسين و پاداش از سوي ديگران قرار خواهي گرفت. بايد دستاوردهاي خود را حفظ و تكميل كرد.


دیماه

فال عاشقانه

 به زودي حقايقي برايت آشكار خواهد شد كه قضاوت تو را كاملا دگرگون مي‌كند. حقايقي كه از چشم تو پنهان مانده بود و حالا مي‌تواني آنها را همان طوري كه هست ببيني و متعجب شوي.

فال اجتماعی

منتظر پيشنهاد رفتن به مسافرت از طرف يكي از نزديكانت باش. اين سفر ميتونه از نظر روحي و عاطفي تو را تحت تاثير قرار بده. بهتره از موقعيتي كه بدست اومده نهايت استفاده رو ببري و از لحظاتت لذت ببري.

فال سلامتی

مراقب سلامتي خود باش و ورزش را فراموش نكن. تو اهداف و آرزوهاي مهمي داري كه براي رسيدن به آنها بايد بسيار تلاش كرد. قبل از هر چيز بايد بدني سالم و تندرست داشته باشي تا به اهداف خود برسي.

فال اقتصادی

بايد ثبات و استمرار در كار را تجربه كني. از اين شاخه به آن شاخه پريدن براي تو مناسب نيست. به زودي از جايي پولي مي‌رسه كه انتظارش رو نداشتي.


بهمن ماه

فال عاشقانه

دوست داري هر چه زودتر به آرزويت برسي اما اين كار به زمان نياز دارد و بايد به اندازه كافي صبر و حوصله داشت. وقتش كه برسد همه چيز به سرعت روبراه مي‌شود.

فال اجتماعی

بايد كمي صبور باشي و منتظر لحظات شيريني كه به زودي برايت اتفاق مي‌افتد. به يك مسافرت دعوت مي‌شوي.

فال سلامتی

يكي از راههاي ايجاد آرامش و حفظ سلامتي، خوب خوابيدن است. براي بهتر خوابيدن بايد از لحاظ محيطي شرايط را فراهم كني.

فال اقتصادی

تحولات اقتصادي براي تو ايجاد مي‌شود كه در مجموع به سود تو تمام خواهد شد. راه براي تحقق آرزوها و خواسته‌هاي مادي تو فراهم شده است پس بجنب!!


اسفندماه

فال عاشقانه

 حسن نيست داري اما اين به تنهايي كافي نيست. بايد در روابط خود علاوه بر اين، هوشمندي و دقت هم داشته باشي و اجازه ندهي كه ديگران از تو سوء استفاده كنند.

فال اجتماعی

ماجراي جالبي اين روزها باعث تغيير روحيه‌ات مي‌شود. موضوعي که تو را نگران كرده به زودي برطرف مي‌شود. خبر خوشي در راه است كه با شنيدن آن مي‌تواني تصميم نهايي‌ات را بگيري كه براي اطرافيانت بسيار خوشحال كننده خواهد بود.

فال سلامتی

بايد به خورد و خوراكت توجه كني. بايد چند بار در هفته از مقداري حبوبات، نخود فرنگي و يا غذاهاي داراي هورمونهاي گياهي استفاده كني. خوردن سه وعده ماهي در هفته هم مي‌تواند برايت مفيد باشد.

فال اقتصادی

بحران مالي پيش مي‌آيد كه خطرناك خواهد بود. كمك و همياري دوستان مي‌تواند بخش بزرگي از آن را برطرف كند.

دریافت آهنگ های جدید در تلگرام دریافت آموزشهای آشپزی در تلگرام نظر شما در باره این مطلب چیه ؟
اشتراک گذاری مطلب
فروش ویژه ست تی شرت و شلوار Lacoste


ست تی شرت و شلوار Lacoste، فوق العاده شیک و راحت. فری سایز (مناسب برای سایز های لارج و ایکس لارج). چاپ ورقی طلایی درجه یک. هدیه بی نظیر به دوستداران برندهای برتر ...

روش خرید: برای خرید پس از کلیک روی دکمه زیر و تکمیل فرم سفارش، ابتدا محصول مورد نظر را درب منزل یا محل کار تحویل بگیرید، سپس وجه کالا و هزینه ارسال را به مامور پست بپردازید. جهت مشاهده فرم خرید، روی دکمه زیر کلیک کنید.

قیمت: 59000 تومان

ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز